11 Şubat 2016 Aslan Burcu’nda Dolunay ve Ay Tutulması: Aşk İle Yap !

aaaaa

Starlisidha’nın Yazısı İçin Tıklayınız:)

Kemerlerinizi taktıysanız uçuş moduna geçiyoruz 🙂

Uzun zaman sonra ateş ve hava elementlerinin oldukça ağırlıklı olduğu bir dolunay ve ay tutulması yaşayacağız.

İddialı ya da abartılı başlık ve yorumlar yazmaktan özellikle imtina eden biri olarak, karşılamaya hazırlandığımız ay tutulmasının etkisiyle hayatlarımızda tetiklenecek olayların akışının, başımızı döndürecek kadar hızlanacağını söyleyebilirim.

11 Şubat 2017 Cumartesi gecesi Aslan Burcu’nda gerçekleşecek olan dolunay ve ay tutulması, her birimizin doğum haritasında Aslan Burcu’yla temsil edilen yaşam alanlarına (bunlar ailemiz, ilişkilerimiz, inançlarımız, zihinsel kalıplarımız, sosyal çevremiz, arkadaşlarımız, sağlığımız, iş hayatımız, kariyerimiz, maddi kaynaklarımız ya da birikimlerimiz olabilir) kalbimizden gelen sevgiyi  ne kadar yansıtıp  sevgiyle bağlanabildiğimizi ve bu alanları sevgimizle nasıl beslediğimizi sorgulatacak olayları gündemimize getirecektir.

Bu hızlı akışta, özellikle karar verme aşamalarında, olayların hızına yetişememek nedeniyle oluşacak “baş dönmesi” anlarında ay tutulmasının etkilediği konularla ilgili nasıl ve ne yoğunlukta içten bir sevgi ilişkisi kurabildiğimizi gözden geçirme ihtiyacında olacağız.

Haritalarımızda Aslan Burcu’yla temsil edilen alan içimizde taşıdığımız çocukla doğrudan bağlantılıdır 🙂

Çocuk yanımız hayatı oyunlaştırmak, eğlenmek ister ve bu doğrultuda kendini mutlu edebilecek riskler almaktan kaçınmaz. İçsel olarak her anın bir kutlama, tören, coşkuyla eğlenilen ve mutlu olunan bir parti şeklinde geçmesini ister. Kalpten severek yaptığı, kalbiyle bağlanabildiği, sevgisini katabildiği konularda kendini tam ifade edebileceğini ve büyüyebileceğini bildiği için de  sevgisini heyecan ve coşkuyla ifade edebileceği alanlar yaratmanın arayışındadır.

Bu nedenle de, haritalarımızda Aslan Burcu’yla temsil edilen alanlarda motivasyonumuz ancak ve ancak kalbimizden gelen itilimleri dinlediğimizde, kalbimizin mutluluğu doğrultusunda harekete geçtiğimizde artar. Kalbimizin itilimleri başkalarına mantıklı  gelmese – çocukça gelse –  de, kalbimiz mutluluk hissediyorsa kuşku duymadan harekete geçeriz.

Haritalarımızda Aslan Burcu’yla temsil edilen alanlarda hissettiğimiz heyecan ve coşku içimizdeki çocuğu mutlu eden ve içimizdeki çocuğun beslenip güçleneceği yegane yerdir.

Ay tutulmasının hayatımıza getireceği hız içinde  kaybolduğumuzu hissedebileceğimiz her an, içimizdeki çocuğa dönüp kalbimizin itilimlerini ne kadar aşkla yaparak hayatımıza yansıtabildiğimizi dikkate aldığımızda aradığımız cevabı çok kısa ve basit ve net şekilde bulacağız 🙂

Reklamlar

Bir Cevap Yazın